02136603561-2 : پشتیبانی و خدمات پس از فروش
02136603744-5 : فروش
Iliaaco.info@gmail.com : ایمیل

گروه صنعتی تصفیه آب ایلیا

دستگاه تصفیه آب شش مرحله ی Artec

14500000 ریال
ثبت سفارش

دستگاه تصفیه آب خانگی Tags: تصفیه آب, تصفیه آب خانگی, دستگاه تصفیه آب آرتک, دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس، Artec

دستگاه تصفیه آب خانگی آرتک:

دستگاه تصفیه آب خانگی آرتک از روش اسمز معکوس استفاده می کند. این دستگاه تصفیه آب خانگی مانند سایر دستگاه های تصفیه آب خانگی، قابلیت حذف ناخالصی های محلول در آب مانند املاح سنگین، نیترات ، ویروس ها ، میکروب ها و مواد سمی را داراست. همچنین قادر به تبدیل آب شور به آب شیرین و کاهش سختی و سنگینی آب می باشد.

مشخصات دستگاه تصفیه آب خانگی آرتک:

6 مرحله ای
پایه دار مجهز به گیج فشار
مشترک ایران و تایوان
ممبران اصلی
تانک 12 لیتری
نصب رایگان
12 ماه گارانتی

*** لطفا برای گرفتن قیمت دستگاه با واحد فروش تماس حاصل نمایید.

دستگاه تصفیه آب آرتک:

*** فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی آرتک

-فیلتر الیافی:
به این فیلتر PP نیز گفته می شود که به عنوان اولین فیلتر در دستگاه تصفیه آب خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. این فیلتر از جنس پلی پروپیلن می باشد و توانایی حذف گل و لای، شن و ماسه، لجن و ذرات تا ۵ میکرون را دارد.

-فیلتر کربن گرانول: این فیلتر قابلیت حذف برخی آلاینده‌های شیمیایی آب مانند کلر ، سموم کشاورزی ، تری هالومتان ها و همچنین باعث شفافیت و از بین رفتن رنگ و بوی نامطبوع آب می‌شود.

-فیلتر کربن بلاک ( CTO ) :
قابلیت این فیلتر نیز همانند کربن گرانول است به اضافه اینکه کلیه ذرات بزرگتر از 5 میکرون را نیز حذف می کند. وظیفه آن تکمیل تصفیه فیلتر الیافی و فیلتر کربن گرانول است. فیلتر کربن بلاک این وظیفه را به عهده دارد که ذرات فیزیکی رد شده از مراحل قبل مانند کلر و مواد شیمیایی باقیمانده را حذف نماید.

-فیلتر ممبران :
این فیلتر یکی از دقیق ترین فیلترهای تصفیه آب به شمار رفته و توانایی جداسازی آب سنگین و سبک را از هم دارد که آب سبک و عاری از هر نوع ناخالصی از غشاهای آن عبور کرده و بعنوان آب مصرفی استفاده می شود و آب سنگین دارای املاح و سایر آلودگی ها توانایی عبور از غشاها را نداشته و بصورت پساب دفع می شود.

-فیلتر پست کربن:
این فیلتر می تواند مشتقات کلر و همچنین انواع شوینده ها را از آب حذف کند. این فیلتر هر نوع طعم و بوی احتمالی ناشی از ذخیره شدن آب در مخزن دستگاه را حذف می نماید.

-فیلتر مینرال ( فیلتر مواد معدنی):
این فیلتر در جایی استفاده می شود که به دلیل استفاده از سیستم RO میزان TDS آب و در نتیجه مواد معدنی به شدت کاهش یافته و طعم آب مشابه طعم تلخ شدیدی است. آب تصفیه شده در اثر عبور از این فیلتر و برخورد با املاح معدنی مقادیری اندک از این املاح را در خود حل می کند، در نتیجه TDS اندکی افزایش می یابد.

ارسال نظر

نام*
ایمیل*
پیام*

محصولات مرتبط

دستگاه تصفیه آب هشت مرحله کد1 Nice Water


18800000 ریال
جزئیات و سفارش کالا

دستگاه تصفیه اب کی سی نایس واتر کد 2و4


24000000 ریال
جزئیات و سفارش کالا

دستگاه تصفیه اب کی سی نایس واترکد 3


24000000 ریال
جزئیات و سفارش کالا

دستگاه تصفیه آب شش مرحله ی Ultratec


15000000 ریال
جزئیات و سفارش کالا
برو بالا