02136603561-2 : پشتیبانی و خدمات پس از فروش
02136603744-5 : فروش
Iliaaco.info@gmail.com : ایمیل

گروه صنعتی تصفیه آب ایلیا

دستگاه تصفیه اب کی سی نایس واترکد 3

24000000 ریال
ثبت سفارش

اب -تصفیه-الودگی- تصفیه اب -زیبا-منحصر-به فرد-کم-جا-ایلیا-پیش-گام-در-تصفیه-الودگی-چاه-پاکی-اب-مایه-حیات-تمیز-تصفیه آب کیسی-گوارا-نوش-NICE WATER-NICE-نایس واتر -اب -کیسی-NICE WATER-water system-ro-تصفیه آب ایلیا-هفت مرحله-نایس واتر-دستگاه تصفیه آب-دستگاه تصفیه آب نایس واتر-اسمز معکوس-جدیدترین دستگاه تصفیه آب-زیر سینکی-ایلیا-تصفیه آب

دستگاه نایس واتر با روش اسمز معکوس عمل تصفیه را انجام میدهد . با توجه به میزان قدرت این تصفیه آب ، املاح بسیار مضر آب نیز اعم از نیترات ، نیتریت ، مواد شیمیایی شوینده ، منشقات کلر و غیره تصفیه میگردند . دقت حذف املاح در این دستگاه تصفیه آب تا یک ده هزارم میکرون میباشد .

قطعات دستگاه نایس واتر:7 مرحله ای

قطعات تصفیه آب nice water ؛ عبارتند از :

فیلتر های نایس واتر:

فیلتر ۱ : فیلتر اول دستگاه نایس واتر ، فیلتر پلی پروپیلن با کیفیت بسیار بالا بوده و توان حذف املاح آب تا میزان دقت ۵ میکرون را دارد.

فیلتر ۲ : فیلتر دوم دستگاه واترنایس ، فیلتر کربن پودری میباشد . کربن این فیلتر به صورت اکتیو یا فعال بوده که با کیفیت بسیار بالای آن ، مواد شمیایی شوینده ها و منشقات کلر از آب حذف میگردند.

فیلتر ۳ : فیلتر سوم دستگاه واترنایس ، فیلتر کربن بلاک میباشد . این فیلتر مشابه فیلتر ۲ بوده اما کربن اکتیو آن به صورت فشرده در فیلتر تعبیه شده است . وظیفه ی این فیلتر ، تکمیل فرایند فیلتر دوم دستگاه ، فیلتر کربن پودری میباشد و املاح داخل این فیلتر به دقت ۱ میکرون تصفیه میشوند .

به طور کل سه فیلتر اول ، فیلترهای پیش تصفیه نامگذاری شده اند.

فیلتر ۴ : قسمت اصلی دستگاه تصفیه بوده و عمل حذف املاح آب به دقت ۱ ده هزارم میکرون انجام میشود . این فیلتر ، ممبران نام داشته و کیفیت بسیار بالایی در حذف املاح دارد .

فیلتر ۵ : فیلتر پنجم تصفیه آب نایس واتر نیز از کربن اکتیو تشکیل شده و کلیه املاح شیمیایی در این قسمت حذف میشوند . این فیلتر وظیفه دیگری هم دارد و آن حذف هر گونه بو و طعم از آب است .

فیلتر ۶ : فیلتر ششم دستگاه تصفیه آب نایس واتر متشکل از سنگهای معدنی و حاوی املاح مفید آب میباشد که به آن فیلتر مینرال گفته میشود . فیلتر مینرال ، املاح مفید را به آب اضافه مینماید.

فیلتر 7 : فیلتر قلیایی آنتی اکسیدان تولیدکرده و باعث از بین رفتن اسیدهای مضر در بدن و تبدیل آنها به کلسیم غنی شده می شود .این فیلتر مقدار PH مورد نیاز بدن را افزایش داده و باعث جلوگیری از پوکی استخوان و از بین رفتن بافت ها یا سلول های سرطانی می شود بدن هنگامیکه با کمبود کلسیم مواجه است این مقدار را از مغز استخوان و با نبود کلسیم در مغز استخوان از دندان ها جبران میکند.استفاده از این فیلتر از پوکی استخوان و دندان ها جلوگیری کرده یا حتی المقدور باعث به تعویق انداختن آن می شود .

امکان افزودن فیلتر های آنتی باکتریال اشعه ماوراء بنفش و غیره به دستگاه نایس واتر وجود دارد .

گارانتی تصفیه آب نایس واتر :

با توجه به کیفیت این تصفیه آب خانگی ، زمان گارانتی این دستگاه ،2 سال گارانتی و خدمات پس از فروش آن به صورت مادام العمر میباشد.

تصفیه آب نایس واتر به صورت اقساط با شرایط فوق العاده برای کسانی که تمایل به خرید نقدی ندارند نیز به فروش میرسد .

*** لطفا برای گرفتن قیمت دستگاه با واحد فروش تماس حاصل نمایید.

گارانتی تصفیه آب نایس واتر :

با توجه به کیفیت این تصفیه آب خانگی ، زمان گارانتی این دستگاه ،۱ سال گارانتی و خدمات پس از فروش آن به صورت مادام العمر میباشد.

تصفیه آب نایس واتر به صورت اقساط برای کسانی که تمایل به خرید نقدی ندارند نیز به فروش میرسد .

پمپ و ترانس دستگاه نایس واتر

از قسمت های اصلی انواع دستگاه تصفیه آب خانگی ، پمپ و ترانس آن میباشد . ترانس تصفیه اب نایس واتر ۲۴ ولت بوده و کیفیت بالایی دارد . پمپ تایوانی تصفیه آب نایس واتر ،از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است .

کیفیت پمپ تصفیه آب در سه آیتم زیر معنی میشود که عبارتند از :

الف :طول عمر آن

ب : عدم لرزش و صدا درهنگام استفاده

ج : قدرت فشار بالای آن

پمپ تصفیه آب خانگی نایس واتر از هر سه نظر ، کیفیت بالایی دارد .

مخزن تصفیه آب نایس واتر :

مخزن دستگاه نایس واتر از نوع آب و هوا بوده و مخزن فشرده نامیده میشود ؛ به این صورت که زمان استفاده ، آب داخل مخزن ، با فشار به سمت شیر برداشت هدایت میگردد. کیفیت بالای این مخزن و همچنین میزان ظرفیت ذخیره آب تا ۱۲ لیتر از دیگر مشخصات این مخزن میباشد .

بدنه دستگاه تصفیه آب نایس واتر

بدنه دستگاه تصفیه آب نایس واتر از فایبرگلاس بوده و کلیه ی هوزینگ ها ، فیلتر ها ، پمپ و ترانس و … روی آن سوار شده اند و استحکام بالایی دارد . رنگ بدنه ی دستگاه واترنایس ، سفید بوده و از مزیت های این دستگاه زیباییمنحصر به فرد ان بوده است در رنگ های جذاب و کم جا بودن ان که کار مشکل پسندان را اسان کرده است

ارسال نظر

نام*
ایمیل*
پیام*

محصولات مرتبط

دستگاه تصفیه آب هشت مرحله کد1 Nice Water


18800000 ریال
جزئیات و سفارش کالا

دستگاه تصفیه اب کی سی نایس واتر کد 2و4


24000000 ریال
جزئیات و سفارش کالا

دستگاه تصفیه آب شش مرحله ی Ultratec


15000000 ریال
جزئیات و سفارش کالا
برو بالا