02136603561-2 : پشتیبانی و خدمات پس از فروش
02136603744-5 : فروش
Iliaaco.info@gmail.com : ایمیل

سوالات متداول

رایج ترین سوالات در صنعت آب

بسیاری از بازدیدکنندگان محترم شاید سوالاتی در زمینه تصفیه آب داشته باشن که با توجه به تجربه ای که در این زمینه داشتیم سوالات متداول رو با پاسخ در این مقاله آوردیم که شاید بسیاری از سوالات شما عزیزان رو پاسخ داده باشیم . اگر پرسش دیگه ای تو این زمینه داشتید میتونید تماس بگیرید تا همکاران ما شما رو راهنمایی کنند که حتی اگه اپراتور پاسخ شما رو ندونه حتما یه شماره تماس ازتون دریافت میشه و در اسرع وقت متخصص اون امر با شما تماس میگیره و در اون زمینه شما رو راهنمایی میکنه .
در مرحله اول هدف رقابت است، محیط اینترنت با اینکه برخی تصور میکنن محیط خیلی بزرگیه برعکس کاملا کوچک و پر رقابت است . هیچ کسی از سود بالا بدش نمیاد اما ما سود خودمون رو در تعداد فروش بیشتر تعریف کردیم و شاید این رمز موفقیت ما بوده . و علت بعدی اینه که با توجه به اینکه ما در تیراژ بالا در کلیه ی محصولات تصفیه آب فعالیت میکنیم لذا قیمت تمام شده ی ما یک مقدار کمتر از همکارنیه که در تعداد کمتر فعالیت میکنن . اما به طور کل اینترنت فضا یک فضای رقابته پس لزوما باید در این رقابت ماند . تخفیف های ما فقط در فضای اینترنته و فروشگاه ها و نمایندگی های ما دستگاه ها رو با قیمت اصلیشون میفروشن .
بله . داستانی که خیلی ها هم متاسفانه خامش میشن . این ها تقلبیه که برخی متاسفانه از عدم آگاهی بعضی سوء استفاده میکنن و این دستگاه ها رو که حتی میزان سختی آب رو مثلا اگر ۳۰۰ باشه حتی نمیتونه ۲۸۰ برسونه به مردم با قیمت بالا میفروشن . قیمت بالا رو به خاطر این میگیم چون قیمت واقعی اینها حتی نصف دستگاه تصفیه آب خانگی با روش اسمز معکوس نیست و حدودا یک چهارم یک تصفیه آب واقعی قیمت دارن . پس فکر نکنید که ارزون خریدید و بردید بلکه اون تصفیه آب رو دو برابر قیمت واقعی خریدید.
خیلی از افراد تا کلمه ی فیلتر تصفیه رو میشنون تصور میکنن که تصفیه آب انجام میشه حالا بعضی ها که یکم منطقی ترن میگن نه مثل دستگاه های تصفیه آب ولی بالاخره یه مقدار آب تصفیه میشه، در صورتی که اینطور نیست. این فیلترها که برای یخچال های ساید بای ساید استفاده میشه همان کاری رو میکنه که فیلتر شماره ۵ دستگاه تصفیه انجام میده و بیشتر برخی از مواد شیمیایی و مشتقات کلر محلول در آب رو حذف میکنه و علت استفاده اونها در ساید بای ساید ها فقط به منظور طول عمر اتصالات و لوله های تشکیل یخ در یخچاله نه به عنوان تصفیه آب .
بله . پس از نصب دستگاه ، اگر در منزل خود ساید بای ساید داشته باشید میتونید به نصاب بگین تا یک خروجی از آب تصفیه شده به یخچال ساید بای ساید شما متصل کنه . در این صورت شما دیگه لازم نیست از فیلتر تصفیه ی ساید بای ساید استفاده کنید و میتونید اون رو از مدار خارج کنید .
اولا پس از نصب دستگاه اولین تفاوتی رو که در آب خواهد دید تفاوت طعم آبه . آب تصفیه شده به خاطر حذف املاح مضر یک مقدار خوش طعم تر و سبک تر از آب لوله کشی میشه که قابل لمسه . اما هنگامی که نصاب دستگاه تصفیه رو نصب کرد با دستگاه تی دی اس متر که یک نشانگر دیجیتالی داره میزان سختی آب رو قبل و بعد از تصفیه به شما نشون میده . در این حالت اگر مثلا میزان سختی آب لوله کشی شما ۳۰۰ باشه و سختی آب تصفیه شده حدود ۵۰ باشه به این معناست که دستگاه تصفیه آب به صورت کامل داره کار میکنه .
برو بالا