02136603561-2 : پشتیبانی و خدمات پس از فروش
02136603744-5 : فروش
Iliaaco.info@gmail.com : ایمیل

دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب خانگی از نوع زیر سینکی بوده و با روش اسمز معکوس عمل تصفیه را انجام میدهد . قطعات این دستگاه محصول کشور تایوان است.

دارای 6 و 7 مرحله فیلتر است

فیلتر اول دستگاه

فیلتر پلی پروپیلن با کیفیت بسیار بالا بوده و توان حذف املاح آب تا میزان دقت ۵ میکرون را دارد.

فیلتر دوم دستگاه

فیلتر کربن پودری میباشد . کربن این فیلتر به صورت اکتیو یا فعال بوده که با کیفیت بسیار بالای آن ، مواد شمیایی شوینده ها و منشقات کلر از آب حذف میگردند.

فیلتر سوم دستگاه

فیلتر کربن بلاک میباشد . این فیلتر مشابه فیلتر ۲ بوده اما کربن اکتیو آن به صورت فشرده در فیلتر تعبیه شده است . وظیفه ی این فیلتر ، تکمیل فرایند فیلتر دوم دستگاه ، فیلتر کربن پودری میباشد و املاح داخل این فیلتر به دقت ۱ میکرون تصفیه میشوند .

فیلتر چهارم دستگاه

قسمت اصلی دستگاه تصفیه بوده و عمل حذف املاح آب به دقت ۱ ده هزارم میکرون انجام میشود . این فیلتر ، ممبران نام داشته و کیفیت بسیار بالایی در حذف املاح دارد .

فیلتر پنجم دستگاه

از کربن اکتیو تشکیل شده و کلیه املاح شیمیایی در این قسمت حذف میشوند . این فیلتر وظیفه دیگری هم دارد و آن حذف هر گونه بو و طعم از آب است .

فیلتر ششم دستگاه

متشکل از سنگهای معدنی و حاوی املاح مفید آب میباشد که به آن فیلتر مینرال گفته میشود . فیلتر مینرال ، املاح مفید را به آب اضافه مینماید.

فیلتر هفتم دستگاه

امکان افزودن فیلتر های قلیایی ، آنتی باکتریال اشعه ماوراء بنفش و غیره به دستگاه ایلیا وجود دارد .


به طور کل ۴ هوزینگ در دستگاه تصفیه آب خانگی وجود دارد .سه عدد هوزینگ اولیه ی دستگاه ،که در داخل آنها سه فیلتر اول (فیلترهای پیش تصفیه ) وجود دارد و ۱ عدد آن به صورت شیشه ای بوده و دو عدد دیگر آن به صورت سفید رنگ میباشد و همچنین یک هوزینگ دیگر که روی دستگاه تصفیه آب خانگی بوده و به صورت افقی نصب شده است . داخل این هوزینگ ، ممبران وجود دارد . کلیه ی هوزینگ ها ، فیلتر ها ، پمپ و ترانس و … روی آن سوار شده اند و استحکام بالایی دارد . رنگ پودری استاتیک روی این بدنه و همچنین کوره ای بودن آن باعث ضد زنگ زدگی آن شده است و در طول زمان های زیاد و تماس زیاد با آب نیز دچار زنگ زدگی نمیشود.

قطعات دستگاه تصفیه آب

پمپ و ترانس دستگاه تصفیه آب خانگی

از قسمت های اصلی انواع دستگاه تصفیه آب خانگی ، پمپ و ترانس آن میباشد . ترانس تصفیه اب خانگی ۲۴ ولت بوده و کیفیت بالایی دارد . پمپ تایوانی تصفیه آب خانگی ،از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

مخزن تصفیه آب ایلیا

مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی از نوع آب و هوا بوده و مخزن فشرده نامیده میشود ؛ به این صورت که زمان استفاده ، آب داخل مخزن ، با فشار به سمت شیر برداشت هدایت میگردد. کیفیت بالای این مخزن و همچنین میزان ظرفیت ذخیره آب تا ۱۲ لیتر از دیگر مشخصات این مخزن میباشد .ظرفیت ذخیره آب تا ۱۲ لیتر از دیگر مشخصات این مخزن میباشد.

شیر برداشت ایلیا

‌شیر برداشت دستگاه تصفیه آب از بهترین مدل های آن بوده که با توجه شکل ظاهری و طراحی بسیار زیبای آن شیر فانتزی یا اهرمی بزرگ نامیده میشود . جنس این شیر برداشت کروم بوده و جلوه ی زیبایی به سینک ظرفشویی آشپزخانه میدهد.

دیگر قطعات دستگاه تصفیه آب

قطعات و اکسسوری تصفیه آب ایلیا شامل : اتصالات ، شلنگ ، انواع شیرها ، سوئیچ های برقی و غیره بوده که تمامی آنها از بهترین انواع اکسسوری تایوانی میباشند.

لازم به ذکر است : وجود فیلتر قلیایی بعنوان فیلتر هفتم و شرایط ۵ سال گارانتی برای دستگاه نایس واتر، تنها در استان تهران و البرز امکان پذیر است و برای باقی شهرستان ها ، دستگاه به صورت شش مرحله ای و با یکسال گارانتی ارائه میگردد.

برو بالا